طراحی دکوراسیون آشپزخانه ، قلب منزل

شرکت دکوراسیون داخلی مهراز این بار در راستای رضایت شما مشتریان و آگاهی شما از طراحی های مدرن دکوراسیون آشپزخانه دعوت می کند تا مقاله ای که در رابطه با دکوراسیون آشپزخانهنوشته شده است را مطالعه نمایید.

آشپزخانه را می توان یکی از مهمترین بخش های یک خانه نامید . چرا که خانم خانه وقت زیادی را در آن سپری می کند . به دلیل فعالیت های متعددی ار آماده سازی ، پختن ، شست و شو و همین طور گرد هم آمدن و خوردن وعده های مختلف غذایی ، این بخش به قلب خانه تبدیل شده است . در گذشته آشپزخانه ها کانون گردهمایی ها و تصمیم گیری های خانوادگی هم بودند . اما امروزه با کوچک شدن ابعاد خانه ها مطمئنا آشپزخانه ها هم کوچک شده اند و تا حدودی کارکردهای گذشته خود را از دست داده اند . با کوچک شدن آشپزخانه ها واقعیت هایی سرباز کرده اندکه ما را دچار مشکلات بسیاری می کنند . در این مقاله به دنبال راهکارهایی برای حل این معضلات هستیم تا در حین استفاده حداکثری از حداقل فضاها ، آشپزخانه کوچکمان را بزرگتر و دل بازتر نشان دهیم.

لازم است بدانیم آشپزخانه سه عنصر اصلی دارد که مثلث کار را ایجاد میکند . یخچال ، سینک ، گاز ، سه راس این مثلث هستند . این سه عنصر با توجه به فضایی که در اختیار داریم در یکی از حالات زیر در کنار هم قرار میگیرند : آشپزخانه خطی ( یک ردیف کابینت خطی روی یک دیوار ) ، گالی ( دو ردیف کابینت خطی روی دو دیوار مقابل هم ) ، ال شکل ، یو شکل و حزیره ای که این شکل می تواند با کابینت های ال و یو شکل ترکیب شود.شرکت مهراز در راستای طراحی دکوراسیون آشپزخانه تمامی این طراحی ها را با نمونه کار های متنوع انجام داده و آماده خدمات رسانی به شما برای طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی دکور منزل می باشد. دقت داشته باشید که هیچ عنصر یا عملکردی نباید اضلاع مثلث کار را قطع کند ، چرا که ارتباط این عناصر با هم دائمی و در تمام زمان ها الزامی است . برای مثال اگر میزی را برای صبحانه خوری یا صرف غذای اعضای خانواده وسط آشپزخانه قرار می دهید ، نباید به گونه ای باشد که مسیر حرکت بین سه راس مثلث کار را قطع کند . کابینت ها را با رنگی مشابه دیوار در نظر بگیرید . محدود کردن رنگ کابینت و دیوار به رنگی واحد و یکسان ، مرزهای بصری میان کابینت و دیوار را که ممکن است موجب توقف چشم شود از بین می برد. بهترین راهکار استفاده از رنگ های روشن ، کم رنگ است که نور را منعکس می کنند و موجب می شوند که فضا بزرگ تر احساس شود و این مطمئنا مناسب ترین و ایمن ترین روش خواهد بود . از انتخاب رنگ های تیره نترسید . رنگ های سیر مثل سیاه ، ابی تیره ، ذغالی و شکلاتی از نظر بصری دورتر به نظر می رند و این تصور را ایجاد میکنند که دیوارها دورتر از آنچه هستند جلوه می کنند.

شرکت مهراز در قسمت طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود کادری مجرب و با سابقه داشته تا طراحی دکور آشپزخانه شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

شرکت طراحی دکوراسیون مهراز با سابقه ای درخشان آماده است تا با کادری مجرب این فضای زیبا را برای شما ایجاد نماید.

2 دیدگاه

 • اقای اسدی

  دیدگاه من

  • طلوع ارتباطات

   پاسخ به دیدگاه

 • نوشتن دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *